Po čiastočnom uvoľnení opatrení v oblasti leteckej dopravy sa začala rozbiehať aj prevádzka s letmi všeobecného letectva Letiska Piešťany. Od dňa 07.09.2020 00:01 hod. je možné vykonávať civilné lety s miestom vzletu na území iného štátu a s miestom pristátia na území Slovenskej republiky. Aktuality a informácie týkajúce sa Letiska Piešťany (PZY) nájdete na jeho Facebook-u.

Ak využívate leteckú dopravu, dôležité je zaregistrovať sa cez online formulár, ktorý slúži na ochranu verejného zdravia. Tento online formulár nájdete na stránke Ministerstva dopravy a výstavby SR. Formulár jednoducho vyplníte aj na mobilnom zariadení v počítači, prípadne tablete. Následne Vám príde potvrdenie o jeho vyplnení, kde si môžete skontrolovať správnosť všetkých údajov. V prípade, ak sa na palube lietadla vyskytne nakazená osoba, vďaka tomuto formuláru je možné spätne dohľadať všetkých cestujúcich na palube daného lietadla.

Viac informácií ohľadom aktuálnej situácie týkajúcej sa leteckej dopravy nájdete na webovom sídle Ministerstva dopravy a výstavby SR.


Hatay mutlu son
Gürsu mutlu son
Harran mutlu son
İpekyolu mutlu son
Gemerek mutlu son
Güroymak mutlu son