Kérjük a nyilvánosságot, hogy a hivatal épületébe személyesen csak elkerülhetetlen esetben kérjenek bebocsátást, – a hivatali iktató csak korlátozott módban működik – a levélküldemények kézbesítésére padig postafiókot helyeztünk el.  

A Covid-19 vírusfertőzés terjedésének megelőzésére valamint a hivatali folyamatok gyorsítása és egyszerűsítése érdekében az ügyfeleknek a telefonos és elektronikus kommunikációt és ügyintézést ajánljuk igénybe venni.

A hivatali kommunikációt általános elektronikus beadvány révén lehet megoldani. Nagyszombat Megye Hivatalának konkrét e-szolgáltatásait (e-služby) az itt található: https://linktr.ee/esluzbyTTSK speciális formanyomtatványok segítségével lehet igénybe venni. Az e-szolgáltatások használatának utasításai ITT találhatók,
a kezelőprogramok pedig ITT tölthetők le.