Trnavská župa pomáha obciam a mestám na svojom území pri hľadaní dobrovoľníkov, ktorí budú vykonávať administratívnu činnosť počas Operácie Spoločná zodpovednosť.

Celoštátne testovanie obyvateľstva na prítomnosť ochorenia COVID-19 bude prebiehať od 31. 10. 2020 do 1. 11. 2020 a od 7. 11. 2020 do 8. 11. 2020 v čase medzi 7:00 a 22:00. Nástup dobrovoľníkov sa predpokladá vždy v deň testovania o 6:00.

Odporúčané kritériá pre dobrovoľníkov sú vek od 18 do 50 rokov a dobrý zdravotný stav.

Ak máte záujem pomôcť s evidenciou obyvateľov, vypĺňaním formulárov a ďalšími prípadnými administratívnymi úlohami, prihláste sa obci alebo mestu, ktorého ste obyvateľom, čo najskôr. Dôležité je uviesť predovšetkým celé meno a priezvisko, telefónne číslo a e-mail.

Nižšie nájdete prihlasovacie formuláre vybraných obcí a miest, v ostatných prípadoch neváhajte kontaktovať obecné alebo mestské úrady:

Gbely

Hlohovec

Piešťany

Senica

Skalica

Sereď

Sládkovičovo

Šamorín

Šaštín-Stráže

Trnava

plosne testovanie